איך לקנות מטבעות וירטואליים

אתה עובר לפלטפורמת מסחר במטבעות קריפטו כדי להחליף את הדולר האמריקאי שלך בביטקוין או במטבעות דיגיטליים אחרים. בהתאם לבורסות, לברוקר ולשיטת המימון שלך, ייתכן שתצטרך לחכות כמה ימים עד שתוכל להשתמש בכסף שהפקדת לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים.

ישנם מאות בורסות קריפטו שבו תוכל לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים ופלטפורמות מקוונות בהן אתה יכול לקנות ולמכור קריפטו

כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מאפשרים לך לקנות מטבעות כגון ביטקוין ואת'רהום באמצעות כרטיס חיוב. מתוך מאות הבורסות שקיימות, להלן כמה מהפופולריות ביותר: Coinbase, תאומים ותמנונים.

כמה מתווכים מקוונים מציעים אופציות לרכישה ולמכירה של מטבעות קריפטוגרפיים

הנוטים להציע עלויות מסחר נמוכות יותר וכמה תכונות קריפטון, לצד נכסים אחרים כגון מניות, איגרות חוב ותעודות סל. ברוקרים מקוונים אינם מציעים מטבעות קריפטוגרפיים רבים כמו בורסות מטבעות קריפטוגרפיים, אך הם מציעים חשבונות והטבות שמשלמים ריבית למי שמשתתף. רוב מתווכי המניות מאפשרים לך לרכוש שברים של מטבעות קריפטוגרפיים, מה שמאפשר לך לקנות חלק קטן ממחיר האסימון כמו ביטקוין או את'ריום, שיכול לקחת אלפים להחזיק.

בכל הנוגע לרכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים

יש לך מגוון אפשרויות כגון בורסות מטבעות קריפטוגרפיים, תיווך מקוון ושירותי תשלום. הדרך הטובה ביותר להתחיל לרכוש מטבעות היא לפתוח ארנק באחד מאתרי חילופי המטבעות הגדולים ביותר. בבורסה תוכל לרכוש את רוב המטבעות הפופולריים ביותר ולשמור אותם באותו ארנק.

כאשר אתה קונה מטבע קריפטוגרפי

הוא מאוחסן בדרך כלל במטבע קריפטוגרפי שנקשר לבורסה. במקרים רבים, הבורסה תכלול חשבון ארנק שיחזיק את המטבע שלך. כאשר אתה קונה ביטקוין ברוב הבורסות, יש לך אפשרות לשים את המטבעות שלך בארנק ביטקוין.

כדי להשתמש בביטקוין וסוגים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים, אתה צריך ארנק קריפטו. לפני שאתה קונה ביטקוין, אתה צריך ארנק דיגיטלי עם מסמכי זיהוי אישיים, חיבור אינטרנט מאובטח, החלפת מטבעות קריפטוגרפיים וטופס תשלום כלשהו. כאשר אתה קונה את הביטקוין הראשון שלך או מטבע קריפטוגרפי אחר, עליך לשקול להעביר כסף לארנק מאובטח שאתה שולט בו.

ארנק קר הוא הדרך הבטוחה ביותר לאחסן ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים. ניתן להשתמש בארנקים לכמויות קטנות של מטבעות קריפטוגרפיים או מטבעות קריפטוגרפיים שניתן לסחור בהם בבורסה.

לפני שתוכל לקבל חשבון בבורסה

עליך להיות מסוגל לקנות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ישנם שלבים נוספים שעליך לשקול לביטחון רב יותר. אם אתה חדש בקריפטו, ייתכן שתרצה להשתמש בבורסה. מתחילים יכולים לרכוש Bitcoins דרך חשבון האפליקציות Venmo או Cash שלהם, וישנן בורסות נגישות כמו Coinbase ו- Gemini המאפשרות לך ללמוד עוד על השקעה בקריפטו.

פלטפורמות דיגיטליות כמו Coinbase ורובינהוד הקלו על אנשים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו ביטקוין

במהלך השנה האחרונה, שירותי תשלום כגון PayPal Cash ואפליקציות כמו Venmo הרחיבו את אפשרויות התשלום המקובלות שלהם כדי לאפשר לך לקנות, למכור ולהחזיק מטבעות קריפטוגרפיים מעבר לביטקוין. אם תבחר בבורסה המגיעה עם אפשרות תשלום, תוכל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים.

מטבע קריפטוגרפי

הוא סוג של נכס דיגיטלי שיכול לשמש כאמצעי חליפין. בהתאם למטבע המטבע, תוכל להחליף מטבע קריפטוגרפי בכסף פיאט כגון דולר אמריקאי או מטבע קריפטוגרפי אחר או להיפך. סביר להניח ששמעת על הצעות מטבעות ראשונות (ICOs), בהן משקיעים קונים מטבעות קריפטוגרפיים (המכונים גם אסימונים) תמורת מטבעות קריפטוגרפיים חדשים וסטארט-אפים מפתחים מטבעות משלהם למכור למשקיעים.

בורסות מרוויחות כסף על ידי חיוב עמלות עבור עסקאות עם אתרים אחרים שבהם אתה מבקר ואינטראקציה עם משתמשים אחרים שרוצים למכור מטבעות קריפטוגרפיים

ברוקרי מטבעות המטבעות מוציאים את המורכבות בקניית מטבעות קריפטוגרפיים על ידי הצעת ממשק קל לשימוש לאינטראקציה עם הבורסה בה אתה נמצא. הם גובים עמלות גבוהות יותר עבור רכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים ומציעים פחות מטבעות מאשר ביטקוין, אך כדאי להשוות את המחירים בבורסה מסורתית.

ישנם מאות מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה

החל משמות ידועים כמו ביטקוין ואת'ריום ועד מטשטשים כמו תטא, דלק וחול. מטבעות פופולריים כגון Bitcoin (BTC) ו- Ethereum (ETH) זמינים ברוב בורסות הקריפטו, בעוד שמטבעות נישה ישנים זמינים רק בבורסות מסוימות.

כדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, עליך לבחור ברוקר או בורסת מטבעות קריפטוגרפיים. אם בכוונתך לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים, תוכל כעת לקנות, לבחור סוג הזמנה, להזין את מספר המטבעות הקריפטוגרפיים שברצונך לרכוש ולאשר את ההזמנה. כאשר אתה קונה או מוכר מטבעות קריפטוגרפיים, אנו נחשוף את שער החליפין ואת כל העמלות שתחויב בגין העסקה.

אם אתה הבעלים של ביטקוין

בורסות הן מקום מצוין לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. Coinbase מאפשר לך לרכוש, לאחסן ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים כגון Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin ועוד רבים אחרים באמצעות האפליקציה והפלטפורמה הפשוטה והידידותית למשתמש.

ברמה האישית

אתה עלול לאבד את הגישה לארנק ולמטבע הווירטואלי שלך אם תשכח את מזהה הכניסה שלך או את הסיסמה שלך עבור המרת מטבע או אם הוא נגנב באמצעות הונאת דיוג על ידי האקר. לדוגמה, בורסת מטבעות קריפטוגרפיים בעלי שם גבוה בשם Binance נפרצה בשנת 2019 לאלפי ביטקוין. חשבון חילופי מטבעות הוא מסמך זיהוי אישי שבו אתה משתמש כדי להכיר את הלקוח שלך (KYC) בפלטפורמה, חיבור מאובטח לאינטרנט ואמצעי תשלום.