ארנק ריפל

משתמשים יכולים לאחסן XRP במגוון ארנקים, כולל חומרה, שולחן עבודה, טלפונים ניידים, משרדי חילופי וארנקים מנייר. לדוגמה, אם אתה קונה ושומר XRP בפעם הראשונה, ארנק נייד או שולחני מציע לך את האיזון הטוב ביותר של אבטחה וקלות שימוש. השימוש בארנק נייד הוא קל ולמרות שהיא לא האפשרות הבטוחה ביותר, היא אופציה משתלמת עבור משתמשים שרוצים לרכוש ולאחסן כמויות קטנות של XRP.

ארנק אדווה

הוא יישום המאפשר לך לנהל את מפתחות האדוות הפרטיים שלך לשלוח ולקבל XRP. בעזרת ארנק, אתה יכול לקחת את המטבעות שלך לידיים שלך ולשלוט אמיתי ב- XRP שלך ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ארנק אדווה מכיל גם מפתחות פרטיים וגם כתובות ציבוריות, המעניק לך גישה מלאה לכסף שלך.

מכיוון ש- XRP

הוא אחד מנכסי הקריפטו החשובים ביותר מבחינת שווי שוק, ישנם מספר ארנקי חומרה התואמים למטבעות XRP. בואו להתעמק בארנקים שאנו ממליצים לאחסון XRP, וקרא ערך זה כדי למצוא את הטוב ביותר לשימושך. Ripple XRP חינם עשוי להיות טוב לזמן קצר, אך אם אתה רוצה לגבות את ה- XRP שלך, חפש ארנק חומרה.

אלקטרום

הוא אחד מארנקי XRP הטובים ביותר המציע עסקאות מאובטחות, שומר על זמני המתנה נמוכים ושימוש בשרת נמוך. Ripple XRP ארנק הורד ארנק מהימן Ripple XRP ארנק היא אפליקציה לנייד שעובדת עם מספר רב של אסימוני קריפטו וארנקים של blockchain. Ripple Desktop Wallet היא אפליקציה שיכולה לשמש לעסקאות ותשלומים מקוונים.

XRP תומך במגוון ארנקים

כולל Ledger Nano, BitGo Wallet, Morph, CoolWallet, GateHub, Coinspot, Atomic Swap Wallet ואחרים. קנה ושמור XRP בארנק מאובטח והחלף XRP באמצעות אפליקציות cryptocurrency. ה- XRP Ledger הוא מוצר קוד פתוח שפותח על ידי Ripple, חברה פרטית שמטרתה ליצור ולאפשר רשת גלובלית של מוסדות פיננסיים ובנקים.

לפני שתוכל להוסיף כסף לארנק ה- Ripple שלך אתה צריך החלפה

כדי לקנות Ripple XRP ולהעביר אותו לארנק שלך. יש הרבה ארנקי XRP עם מרכזיות מקומיות, אבל ראיתי שהם גובים עמלות גבוהות, כך שנוחות עדיף להשתמש בבורסה מיוחדת כמו Coinbase או eToro. כדי לרכוש Ripple XRP או להפקיד כסף בארנק שלך, עליך להירשם לרכישת Ripple XRP ב- Coinmama ולאחר מכן להעביר את ה- XRP לארנק שלך.

חשוב להבין כי ארנק אטומי אינו כרוך בתשלום עבור שליחת או קבלת XRP

העמלות היחידות שאתה משלם הן עמלות רשת פנימיות שנקבעו על ידי הבלוקצ'יין עצמו. שלא כמו ארנק ביטקוין, שהם בחינם, ארנק אדוות מחייב את המשתמשים לקבל לפחות 20% XRP להזמנת כתובת הארנק שלהם. זה מתווסף כדי להבטיח ש- 20% מה- XRP הוא המינימום לביצוע עסקאות עם ארנקי רשת.

Ripple Labs טוענת שמוסדות פיננסיים שרוצים לשלוח תשלומים למיקומים הקשים של מערכת התשלומים העולמית יכולים לחסוך עד 70% באמצעות תוכנת Ripple יחד עם XRP במקום חשבונות Nostro ו- Vostro

יומן עסקאות Ripple, שנמצא בלב ליבה של Ripple ו- RippleNet, רשת נזילות התשלומים העולמית שלה, מאפשר למשתמשים המשתתפים, עסקים ומוסדות פיננסיים לשלוח ולקבל מטבע XRP ופיאט עם זמני הסדר של עד 4 שניות ודמי עסקה זניחים. בנקים, ספקי תשלומים ובורסות דיגיטליות המשתמשות ב- XRP עובדים יחד כדי להבטיח עיבוד מיידי וללא מאמץ עיבוד.

ארנק האטומי מציע לך את אחת האפשרויות הטובות ביותר לאחסון

שליחה, שיתוף ורכישת XRP. עם ארנק XRP בודד, משתמשים יכולים לבצע את עסקאות ה- XRP שלהם ללא החלפת קריפטו מרכזית, ולעבוד כפתרון שכבה שתיים שאינו מתקשר כל הזמן עם נכסי בלוקצ'יין. עם ארנק Atomic, אתה יכול לנהל ולהחליף XRP, לרכוש XRP באמצעות כרטיס הבנק שלך ולהחליף XRP בין החלפות ארנק אטומי. כל מה שאתה צריך זה יישום ארנק כדי לעשות זאת.

זהו אחד הארנקים הטובים ביותר ל- XRP

המבטיח סקירה מלאה של כל עסקה בהיסטוריית הארנק שלך. צוות ארנק האטומי שמח לספק לך ממשק חלק ומאובטח לניהול XRP, Exchange ו- Buy באמצעות כרטיס הבנק שלך. ארנק האטום הנייד עם האתר הקל ביותר לשימוש באפליקציות iOS ו- Android. ארנק האטום הנייד קל מאוד לשימוש וידידותי למשתמשי XRP חדשים.

אם ברצונך לשלוח XRP

תוכל להעתיק את כתובת ארנק הנמען ולהזין אותה באזור הכתובת של שלח לארנק שלך. אם לא תייבא את הכתובת ולא תשמור את סוד המפתח הפרטי, לעולם לא תוכל לגשת אליה. אנו ממליצים לשלוח כמות קטנה של XRP (מ- 21 XRP) המספיקה להפעלת הכתובת החדשה שלך בארנק הבדיקה.

לאחר שהזנת את הכתובת, תוכל למחוק אותה מארנק ה- XRP שלך על ידי לחיצה על כפתור המחיקה. הקש על מחק חשבון באפליקציה כדי למחוק את מסך החשבון בחשבון. עליך להשאיר 20% מה- XRP בארנק בחשבון.

לדוגמא, בכל פעם שמשתמע ביטוי סיסמה בארנק XRP, הוא מומלח בשני משפטים זהים משני מכשירים שונים ליצירת שני מפתחות שונים. ארנקים של XRP שאינם מייצרים סודות גל לעולם אינם גובים תשלום.

הגורם הגדול ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת ארנק התומך ב- XRP הוא האופן שבו אתה רוצה להשתמש במטבע המטבע שלך. להלן רשימה שנבחרה ביד של ארנק ה- Ripple XRP הטובים ביותר עם התכונות שלהם וקישורי הורדה.