ביטקויין גרף

אם אתה רוצה לקנות או למכור ביטקוין, מדובר בבורסה פעילה. ביטקוין הוא שם נרדף לקריפטו במובנים רבים, כלומר אתה יכול לקנות ולמכור ביטקוין בבורסה של מטבעות קריפטוגרפיים בכסף פיאט או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אף אחד לא שולט בבלוקים בבלוקצ'יין, המבוזר על פני מחשבים, אבל ארנק הביטקוין הוא מה שאתה מקבל כשאתה קונה ביטקוין.

הוא מאורגן סביב רשת הידועה בשם blockchain, מרשם מקוון המתעד את כל העסקאות ומחירי הביטקוין במקום אחד. אליס מעבירה את העסקה שלה לרשת שהיא מתכוונת לשלוח לבוב דולר בסכום שווה ערך לביטקוין. כורי הביטקוין משתמשים בפלטפורמות המחשב שלהם כדי לאשר שהעסקה שלהם נוספה לרשום.

הגדל את התרשים על ידי גרירה ושחרור של סולם הזמן ימינה בתחתית סולם המחיר

בדוק את השימוש בסמל המחיר CBOE BZX בגרפיקה ובסימן המים "IBMBZ" כדי לציין שמחיר זה נמצא בשימוש. כדי לאפס את הגרף לאחר ההגדלה, לחץ פעמיים על סולם הזמן כדי לקבל את הסולם שצריך לאפס.

תוכל להוסיף עד שמונה סמלים נוספים לטבלת השוואת המחירים. אם הסמלים בסולם המחירים שונים מאלו שבתרשים הבסיסי, עליך לאפשר את האפשרות בסולם השמאלי להציג את נתוני המחיר בפורמט קל לקריאה.

תרשים Renko מבוסס על תנועות מחירים במקום תנועות מחירים מסורתיות, כאשר סרגל מייצג פרק זמן מסוים. רשת דיאגרמה 2 x 4 מציגה את תרשים מסגרת הזמן שנבחרה ברשת.

מדד מחירי הביטקוין של קיטקו מציג את מחירי הביטקוין הנוכחיים בדולר ארה"ב באמצעות ממוצע הבורסות המובילות בעולם

יתר על כן, ניתן להגדיר תרשימי מניות בארה"ב להצגת מחירי CBOE-BZX בזמן אמת. תרשימי מניות אחרים מחוץ לארה"ב מציגים מחירים בעיכוב עקב כללי שער החליפין.

מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים

הוא תנודתי ביותר, כלומר כולם מבינים כמה הביטקוין משתנה בכל דקה. עם הזמן, למדינות ולבורסות שונות יהיו מחירים שונים, כך שקשה מאוד להבין כמה ביטקוינים עובדים במקום נתון. מי שטרם גילה כיצד להשתמש במחשבים רבי עוצמה משלו כדי לקנות ולמכור ביטקוין במחיר שלהם צריך לעשות זאת בבורסות מקוונות כגון Coinbase ו- LocalBitcoins.

מיצוי ביטקוין יכול להיות רווחי לכורים בהתאם לשיעור החשיפה הנוכחי של ביטקוין ומחיר הביטקוין. כאשר 21 מיליון ביטקוינים נטבעים (אין הצעה חדשה), הם מתגמלים כורים, אך גם כורים יכולים לצפות להרוויח הכנסה בצורה של דמי עסקה.

רשת הביטקוין אינה יציבה במידה מסוימת בשלב המחצית. כדי לעקוב אחר ההפחתה בזמן אמת בתגמולים של בלוקים לכורים, תוכל לסמן את הדף Covingeckos Bitcoin Halving.

מחיר הביטקוין התחיל מאפס ומצא את דרכו לשוק במחיר שאתה רואה היום

ניתוחים קודמים של מחירי הביטקוין הראו שמחירו הוא פונקציה של המהירות והשימוש בו כמטבע לעסקאות ולמסחר יומי. העלייה והירידה של בורסות הקריפטו, השולטות בכמויות משמעותיות של ביטקוין, יכולות להשפיע על ביצועי המחיר של ביטקוין.

גוקס

אחת ממרכזי הקריפטו הראשונים בעולם, תרמה לכמה שינויים מוזרים במחיר הביטקוין בשנת 2014. העלייה הראשונה במחיר המטבעות הקריפטוגרפיים התרחשה בשנת 2010, כאשר ערכו של ביטקוין יחיד עלה מ- $ 00008 עד $ 0.08. לאחר מכן הגיע מיתון תלול בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, כאשר מחיר הביטקוין התחתון ב -2 בנובמבר 2011.

למרות שהשימוש והמסחר בביטקוין חוקי ברוב מדינות העולם

הוא עדיין שוק מופרז, וכמה ממשלות מודאגות מהפוטנציאל שלה כאיום וככלי להלבנת הון. מאז 2017, הביטקוין משך את תשומת לבו של המיינסטרים, והתפתחויות רגולטוריות השפיעו באופן מיותר על המחיר שלו, מכיוון שהרחיב את היקף המטבעות הקריפטוגרפיים.

ביטקוין הצליחה ליצור קהילה עולמית שהולידה תעשייה חדשה של מיליוני מעריצים שיוצרים

משקיעים, סוחרים ומשתמשים בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים בחיי היומיום שלהם. מאחר שהביטקוין היה הקריפטו הראשון שהופיע בשוק, צמחו מטבעות דיגיטליים אחרים ונקראים מטבעות מדור קודם. למרות שהרעיון דומה לסוגי המטבעות האלקטרוניים המבוזרים שקדמו ל- BTC, הביטקוין נבדל בכך שהוא הקריפטו הראשון שהופעל בפועל.

כמובן

מיעוט מכורי הביטקוין והבורסות אומר שהם תומכים בביטקוין קאש. הפחתת תגמול הבלוק לכורים היא חלק מהמדיניות המוניטרית המובנית שלה, ואחרי ארבע שנים של פרס כרייה היא הגבילה את הצעת המכסה ל -21 מיליון ביטקוין. משקיעים שמשקיעים בבורסות הביטקוין ובארנקים התומכים במטבע החדש יראו את אחזקותיהם כפולות כאשר כל ביטקוין מתווסף לסכום ביטקוין אחד.

זה יכול לפתוח את הדלת להרווחים נוספים בשוק הקריפטו הרחב יותר עם ההכרזה על VISA להשתמש במטבע יציב בגיבוי דולר לעיבוד עסקאות ברשת Ethereum.

מתווכי כוח הביטקוין מתווכחים זה מכבר על הכללים החלים על רשת הבלוקצ'יין של המטבעות הקריפטוגרפיים

הביטקוין הוא קוד פתוח, כלומר הוא מיועד לציבור להחזיק ולשלוט בו, אך הוא גם פתוח לכולם להשתתף. העלייה העצומה בשימוש בביטקוין כשיטת עסקה וכמחסן נכסים גרמה לכמה אנליסטים להאמין שהעלייה במחיר המטבעות הקריפטוגרפיים קשורה למהומה הכלכלית העולמית.