מחשבון מטבעות

שמור את כתובת האתר של ממיר המטבעות המועדף עליך כך שלא תצטרך לחפש בגוגל מונחים נפוצים כגון "ממיר מטבעות" או "ממיר מטבעות" בכל פעם שהם מופיעים באתר שלא הכרת והנתונים שסופקו אינם נכונים.

מחשבון מטבעות השתמש במחשבון המטבעות שלנו

כדי להשוות מטבעות עולמיים עם הדולר האמריקאי (USD). כעת אנו מוכנים להציג בפניכם הדרכות נוספות כיצד להשתמש בממיר המטבעות להחלפת מטבעות בשער הטוב ביותר. כפי שאתה יכול לראות בסרטון למטה, ניתן להשתמש בממיר המטבעות עם כל טלפון נייד, בין אם אתה רוצה להיות ברחוב, ביער, בבר או בבנק.

השתמש בשער החליפין

כדי לקבוע כמה מטבע חוץ אתה רוצה וכמה לקנות במטבע מקומי. התחל בהזנת ערך וחשב את שער החליפין של היום בין שני מטבעות או מתכות. עם ממיר המטבע אתה יכול למצוא את שער החליפין הנוכחי במחשבון האירו ולהמיר יורו לדולר.

בין אם אתם יוצאים לחופשה

צופים הוצאות לשנת הכספים הקרובה, או לחברות המייבאות סחורות ודברים במטבעות שונים, חשוב שתקבלו את השער הנכון. אם אתה לא זהיר, דמי ההמרה יכולים לעלות יותר ממה שאתה מצפה. ממיר המטבעות שלנו משתמש בשערי Oanda ™ המורכבים מנתוני שוק מובילים שאמינים על ידי חברות גלובליות וסוכנויות ממשלתיות.

שווי השוק של מטבע (כמה דולרים אמריקאיים נדרשים לרכישת דולרים קנדיים

למשל) שונה מהשיעור שאתה מקבל מהבנק שלך כאשר אתה מחליף אותו. כשאתה הולך לבנק כדי להמיר מטבע, אתה לא מקבל את מחיר השוק שהסוחרים מקבלים. בנקים ולשכות שינוי מגדילים את המחיר כדי שיוכלו להרוויח, וכך גם ספקי כרטיסי האשראי ושירותי התשלומים כגון PayPal כאשר מתרחשות המרות מטבע.

הבנקים יעלו את מחיר המטבע

כדי לפצות את עצמם על השירות. במקום לשכת המרת מטבע חוץ, שדות תעופה ובתי מלון גדולים הם הדרך הנוחה והזולה ביותר להחליף כסף, אומר דאגלס סטלינגס, עורך בכיר ב- Fodor Travel. בדלפק שדות התעופה בדרך כלל יש שער חליפין גבוה יותר, מה שאומר שאתה משלם יותר עבור המרת דולר.

למטיילים רבים במדינות שונות עם מטבעות שונים

המרת מטבעות רלוונטית לכל צורך. ישנם יותר מ -160 מטבעות רשמיים הנסחרים בשוקי המט"ח וישנם שערי חליפין המשתנים ללא הרף. ממירים מטבעות משתמשים בריבית חוצה כדי לספק ערכים של מטבעות אחרים, מה שאומר שאתה יכול לחשב את הערך של יורו, יורו, דולר, דולר אמריקאי ומטבעות אחרים.

ממיר המטבעות משתמש בשערי החליפין של הבנק המרכזי באירופה

כדי לחשב את המרת הסכום במטבע אחד לסכום שווה ערך במטבע אחר. Inforeuro מציעה תעריפים למטבעות שוטפים וישנים בכל מדינות האיחוד האירופי. ממיר מטבעות סטטי מאפשר למשתמשים כלליים להשיג שערי המרה חודשיים לחודש הנוכחי מאז 1994.

במשך עשרות שנים

הדולר האמריקאי, האירו, הלירה הבריטית והין היפני היו מטבעות הבסיס העיקריים בעולם. מחשבון המטבעות Market Insider מציג את המחירים הפתוחים והסגורים וכן את המחירים הנמוכים והגבוהים ביותר עבור הנתונים המתאימים. המטבע הראשון (USD) מייצג יחידת מטבע עבור צמד המטבעות USD / CAD, ושער החליפין מציין כמה מהדולר השני (USD) דרוש לרכישת יחידת המטבע.

כלי זה מאפשר לך לראות את השוק הנוכחי וכמה מטבע תצטרך להוציא

כדי לקבל סכום מסוים של מטבע אחר. בארצות הברית, למשל, שער החליפין הוא שער החליפין בין שני מטבעות השונים מהדולר האמריקאי. מה שאתה מוצא כשאתה מחפש את שער החליפין הנוכחי תלוי בסוג המטבע שבו אתה משתמש כדי לקבל החלטה באיזה מטבע אתה רוצה להחליף.

בחר את סוג המטבע ואת כמות הכסף שברצונך להמיר וראה את התוצאות. כדי להגביר את קלות השימוש, עשרת המטבעות המופיעים ברשימה ממוינים לפי פופולריות. בחר את מקור המטבע והיעד מתיבת הגלילה.

מכיוון שהם מיוצרים בדולרים

יהיה עליך להמיר אותם ללא מרשם למטבע בנק אחר, כלומר עמלות ושיעורי המרה עלובים. BTC ו- USD הם זוגות המסחר החשובים ביותר, ומידע עדכני ושיעורי ההמרות העדכניים ביותר ניתן למצוא כאן. אין צורך בחשבון באתר שלנו – פשוט בחר את זוג המטבעות שברצונך לראות ומחשבון החליפין המובנה שלנו יציג את הערך הנוכחי.

מסחר ממונף בחוזי מט"ח ומוצרי מט"ח אחרים בשוליים נושא סיכון גבוה ואינו מתאים לכולם

שער החליפין הטוב ביותר להעברות בנקאיות לבנק הוא גרוע ב- 0.5% משער החליפין בפועל המוצג באתר, אך תלוי היכן אתה נמצא, המטבע הדרוש לך והספק שתבחר, סביר שהבנק שלך יהיה הרבה פעמים יקר יותר מחברת העברת כספים מסחרית. קבלת מקדמה במזומן באמצעות כרטיס האשראי שלך היא דרך קלה לקיזוז בבנק, אך אם אתה בארה"ב כרטיסי האשראי שלך אינם מציעים שער חליפין הוגן וריבית ההקדמות במזומן יכולה להיות גבוהה מאוד.

מרכזיות רבות מציעות ממשק משתמש נקי יותר בהשוואה לשימוש באתר או בנק מסחר אלקטרוני מוביל

חברת כרטיסים גדולה גובה עמלות עסקה זרות וגובה את אותו התעריף כמו כרטיס אשראי רגיל להמרת מטבע. אין תשלום של $ 1500 AUD מראש עבור העברות של מטבע חוץ בין חשבונות.