מטבע אטריום

כתוצאה מכך, הסכום שאתה מקבל בעת ההחלפה מוצג בממיר המטבעות שלנו. הסכום לא יעלה על 20,000 יורו לפי שער החליפין שקבע סניף הבנק הנוגע בדבר.

שער החליפין הנוכחי של המטבע שבחרת ניתן לצפות כאן במלואו

בדוק את תכונות ממיר המטבעות העדכניות ביותר עבור עדכוני מטבע מדי יום. לפני השימוש במידע ביישום זה למטרות פיננסיות, אנו ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך בכדי להבטיח את דיוק שערי המטבע.

שערי החליפין המסופקים על ידי חברת Atrium פתרונות עסקיים שלנו מגיעים ממקורות זמינים לציבור. הדרך הטובה והאמינה ביותר להכיר את שערי החליפין הסבירים היא להשתמש בממיר המטבעות בזמן אמת באתר שלנו.

לקבלת מושג ברור של מחיר האירו בזמן הטיול שלך, אנו ממליצים להשתמש בממי מטבעות אמינים ובמשאבים רשמיים. תוכל גם למהר לנקודת ההחלפה הראשונה כדי למצוא שער חליפין הוגן באותו רגע.

כרטיסי נסיעה בתשלום מראש מציעים לך את כל היתרונות של שימוש במטבעות מקומיים מבלי לשלם דמי שינוי. בנוסף לכך, אנו מציעים הגנה על שער המטבע, כך שתוכל להבטיח את שיעור הרכישה האולטימטיבי טוב יותר מכולכם.

Ether

מטבע הרשת של Ethereum, היה אמור להשלים את הביטקוין ולא להתחרות בו, אך ביסס את עצמו כמתחרה בבורסות קריפטו. אתר נשאר אחד המטבעות היקרים ביותר בשוק הכסף הדיגיטלי. האתר משמש לשתי מטרות: ניתן לסחור בו באותו אופן כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בבורסות פורקס דיגיטליות וניתן להשתמש בו ברשת Ethereum להפעלת יישומים.

המטרה העיקרית של Ethereum

היא לא לבסס את עצמה כמערכת מטבע חלופית אלא להקל ולייצר רווח מהפעלת החוזים החכמים והיישומים המבוזרים (דאפים). ככזה, ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי ומעין מטבע וירטואלי. בעוד הביטקוין הוקם כחלופה למטבעות לאומיים ושואף להיות חנות של חליפין וערך, Ethereum נועדה כפלטפורמה לאפשר חוזים ויישומים פרוגרמטיים עם מטבע משלה.

סוגי מטבעות דיגיטליים כוללים מטבעות קריפטוגרפיים

מטבעות וירטואליים, מטבעות בנקים מרכזיים דיגיטליים וכו '. תחומי שיפוט רבים במדינה מיישמים הגדרות ייחודיות משלהם למטבע דיגיטלי, מטבע וירטואלי, קריפטו, כסף אלקטרוני, כסף ברשת, מטבע אלקטרוני ו סוגים אחרים של מטבע דיגיטלי. הביטקוין וחלופותיו מבוססות על אלגוריתם קריפטוגרפי, וסוגים אלה של מטבעות וירטואליים נקראים מטבעות קריפטוגרפיים.

ביטקוין הוצג בשנת 2009

ובכך סימן את תחילתם של מטבעות דיגיטליים מבוססי בלוקצ'יין מבוזרים ללא שרתים מרכזיים או נכסים מוחשיים ברזרבה. מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין מתחרים במטרה העיקרית של יצירת סביבה לעסקאות פיננסיות ללא התערבות אנושית. המטבע Ether (Ether Classic) סייע בהשגת מטרה זו כאשר פלטפורמת Ethereum שוחררה.

כמו Ethereum Classic

Ethereum תומך גם בחוזים חכמים ויישומים מבוזרים (dapps). אטריום, סטארט-אפ משפטי שהקים ג'סטין קאן מטוויץ ', קופץ היום לחלל הבלוקצ'יין. אטריום משתמשת בלמידת מכונה לדיגיטציה של מסמכים משפטיים ולפיתוח אפליקציות ולקוחות בפלטפורמה שאפשר ליישם ולהשתמש על ידי חברות פינטק וחברות בלוקצ'יין.

ב- 7 בנובמבר 2011

אטריום חדשנות בע"מ ("אטריום") תיקנה וחידשה את מסגרת האשראי המסתובבת הבכירה שלה בסך 325 מיליון דולר עם מלווה סינדיקט לתקופה של שלוש שנים. מסגרת האשראי מאבטחת את ניירות הערך של אטריום וחומרים וחברות בת שלה בקנדה, ארצות הברית, הולנד וגרמניה. מייקל קליין, שותף מניו יורק וג'יימס פסטור, יועץ מיוחד ליועץ המשפטי לממשלה בניו יורק בעסקאות בהן היו מעורבים כמה ממלווים של אטריום, שינו וחדשו 325 מיליון אטריום אשראי מאובטח ברוב המטבעות.

Sberbank בשליטת המדינה ברוסיה מחזיקה ב- YandexMoney

שירות תשלומים אלקטרוני ומטבע דיגיטלי בעל אותו שם. טכנולוגיית הבלוקצ'יין תשמש לפיתוח אפליקציות שיאפשרו מטבעות דיגיטליים. Ethereum היא פלטפורמה מצוינת למטבעות ולמטבעות דיגיטליים בשם Ether (Ether, Ether, Ether Classic, Ether Network) שנוצרה.

בעולם מפענחי המטבעות הדיגיטליים הביטקוין נחשב למלך, אך אתריום היא מלכת השטח. מחיר האתר עולה מהר יותר ממחיר המטבעות הדיגיטליים האחרים.

מחיר האטריום וההשקעה הכוללת בשוק הקריפטוגרפים מתואמים מאוד. ככל שההשקעה בשווקי המטבעות הדיגיטליים גדלה, הערך של הביטקוין צפוי לעלות, וכך גם הערך של מטבעות מדור קודם. ככל ששווי השוק יורד, כך גם המחיר של אתר וביטקוין יורד.

לכך יש יתרון

למשל, שמשתמש בודד יכול לבחור את תוכניותיו במטבע מקומי, לבדוק את המטבע שהומר ולהיפך. פירוש הדבר שפותח פירושו שאפשר לשקול יישומים ישנים יותר, המסווגים כמטבע במשך שנים, בממד הפלטפורמה, בין היתר. בעיה אחת שמסבכת סוגיות כספיות היא קפריסין.

לפני ביצוע הזמנה אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הביטול של העסק, שערי החליפין מבוססים על מקורות זמינים שונים ויש להשתמש בהם במסגרת מדיניות זו. במתן השירותים שלנו, המידע שלנו מבוסס על המידע שנמסר על ידי מלונות אטריום.