מסחר בביטקוין

כדי לקנות ביטקוין, אתה צריך ארנק דיגיטלי, מסמכי זיהוי אישיים, חיבור אינטרנט מאובטח, החלפת מטבעות קריפטוגרפיים ואמצעי תשלום כלשהו. בורסות ביטקוין עמית לעמית, בהן נסחרות ביטקוין, מזומנים ואחרים, צומחות בפופולריות שלהן כאשר הן עובדות עם סוחרים מקומיים להחליף ביטקוין באמצעי תשלום מקומיים. כאשר אתה קונה ביטקוין בבורסה, עליך לפתוח ארנק קריפטו מאובטח.

בורסות מטבעות קריפטוגרפיים כגון Coinbase וכמה ברוקרים מסורתיים כמו רובינהוד הם המקום בו תוכל להתחיל להשקיע בביטקוין

אתה יכול גם לקנות ביטקוין באמצעות בורסה, כספומט, פלטפורמת מסחר עמיתים או סוחר. כספומטים של ביטקוין דומים לכספומטים מסורתיים, אך אינם מחוברים לבנק, ארנק ביטקוין או בורסה.

רובינהוד אומרת שלקוחות אמריקאים כאלה יוכלו לסחור במשמורת על ביטקוין

את'ריום, ליטקוין, ביטקוין קאש, אופציות, עתידות, אג"ח, קרנות נאמנות וקרנות נסחרות. כדי לקבל חשבון בבורסה, תחילה עליך להיות מסוגל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך ישנם צעדים אחרים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח אבטחה רבה יותר. כדי להשקיע או לסחור בביטקוין עצמו, יש צורך בחשבון בבורסה, ומומלצים שיטות אחסון בטוחות נוספות.

מסחר בביטקוין בפלטפורמות מסחר מהשורה הראשונה כגון Metatrader [4] ו- MetaTrader [5] הן מתקדמות ויציבות

ומשקיעים יכולים לסחור בביטקוין עם מספר הזמנות מתקדמות רבות כגון הגבלות עצירה של קנייה ומכירה. פלטפורמות המסחר של Bitcoin-to-peer מציעות מטבעות במחירי פרמיה שהם מעל מחיר השוק, והם קלים ונוחים לשימוש. בורסות המסחר בהן אתה משתתף מציעות ארנק ביטקוין בחינם בו ניתן לאחסן את הרכישות שלך.

אם תבחר באפשרות תשלום צמודה לבורסה

תוכל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ביטקוין והשקעות אחרות במטבעות קריפטוגרפיים אינן מבוטחות כניירות ערך, אך המשקיעים נהנים מהגנה מפני חברות, כשלים בבורסה וגניבה שחשבונות מניות ותיווך מסורתיים נהנים עד 500 אלף דולר. מכיוון שהביטקוין הופך לנכס פיננסי רגיל, המשקיעים יכולים להיחשף על ידי מסחר בנגזרות ביטקוין, CFD ומדד Crypto10 לשינויי מחירים.

יש כמה דרכים שונות לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים כולל בורסות וברוקרים מסורתיים

תיווך מקוון וחילופי מטבעות קריפטוגרפיים NerdWallet בדקו את ההצעות הנוכחיות הבאות בנושא ביטקוין. ארנקים נועדו להיות השקעה מאובטחת לטווח ארוך, ולא ניתן למכור או לסחור בביטקוינים המאוחסנים בדרך זו.

ארנק ביטקוין או cryptocurrency הם מקום לאחסן נכסים דיגיטליים

על ידי הצבת חשבון בנק לארנק, תוכל לקנות ולמכור ביטקוין מבלי להכניס אותו לחשבון הבנק שלך. הרעיון הוא שמשקיעים שמוכנים לשלם תוספת עבור רכישת ביטקוין בבורסה מסורתית יצטרכו לדאוג רק לאחסון הארנקים שלהם.

ישנם הרבה אתרים המציעים שירותי החלפת ביטקוין

אך המוניטין החיובי של CEX.io הופך אותו ראוי לסמוך על משתמשים מרחבי העולם. התחל את המסחר שלך בביטקוין בפלטפורמה עם היסטוריה גדולה ותהנה מהבנה עמוקה של השוק וצרכי הלקוח. CEX עובדת קשה על מנת להגביר את האבטחה, להבטיח שירות לקוחות ברמה גבוהה ולספק למשתמשים הזדמנויות חדשות לסחור בשוק הביטקוין. Tradestation מציעה מסחר בחמישה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, ביטקוין קאש ואת'רום.

אם אתה סוחר קריפטו מתקדם

עליך לוודא שהבורסה המועדפת עליך מציעה את כל סוגי המסחר והמגבלות כדי למנוע החלקות ולקבוע את המחירים והשוליים הקשים שאתה רוצה. ישנן אפשרויות רבות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים בבורסות המשרתות את טובת המשתמשים. אפשר להשיג ביטקוין בכספומטים מיוחדים ובבורסות P2P.

דרישות השוליים של TD Ameritrade למוצרי עתיד ביטקוין גבוהים פי 1.5 מדרישות השוליים וניתנים לשינוי ללא הודעה מוקדמת. לאחר שהתקבלת למסחר בחוזים עתידיים, אתה צריך גישה להוספת מסחר בביטקוין לחשבון td ameritrade.

אתה יכול למזער את הסיכון שלך על ידי הפצת רכישות הקריפטו שלך על פני מרכזיות מרובות על ידי העברת המטבע שלך מהארנק הסטנדרטי של הבורסות אל הארנק המאובטח והקר שלך שאינו מחובר לאינטרנט וניתן לפרוץ אותו ולשמור אותו קוד הגישה שלך אם אתה מאבד את הגישה למטבע המטבע שלך (מונטגומרי הערה)

אם אתה מסכים להשתמש במטבע קריפטוגרפי למטבע אחד בלבד, זהו המטבע היחיד שאתה רוצה.

כל cryptocurrency ברשימה זו נבדק ביסודיות. הביטקוין הוא קוד פתוח, הוא מיועד לציבור להחזיק בו ולשלוט בו, והוא נועד לכולם להשתתף.