מסחר במטבעות דיגיטליים

מסחר והשקעה במטבעות קריפטוגרפיים נושאים סיכון ניכר, דבר שניתן לראות בתנודתיות הביטקוין ומטבעות דיגיטליים אחרים. לפני ששוקלים מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין כמטבע העתידי, יש לציין כי כל המטבעות זקוקים ליציבות כדי שהסוחרים והצרכנים יוכלו לקבוע מחיר הוגן עבור סחורות.

מסחר בביטקוין אינו משב רוח

ולכן חשוב להכיר את היתרונות והחסרונות של חילופי מטבעות דיגיטליים וכריית ביטקוין לפני הצלילה. הברוקרים הטובים ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים כוללים מתווכים מקוונים מסורתיים ובורסות מטבעות קריפטו מיוחדות. הרשימה הבאה של מתווכי הקריפטו נבחרה מסיבות שונות כדי לענות על צרכי המסחר והסגנונות השקעה שונים של קריפטו.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מאפשרים ללקוחות להחליף מטבעות קריפטוגרפיים למטבעות אחרים כגון כסף פיאט מסורתי או החלפת מטבעות דיגיטליים שונים

כמה מתווכים מציעים גם פלטפורמות מסחר חברתיות בהן תוכלו להעתיק סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ולסחור בחשבון שלכם. מטבע קריפטוגרפי הוא אמצעי תשלום תמורת סחורות ושירותים.

מטבע קריפטוגרפי (או קריפטו או מטבע קריפטוגרפי)

הוא נכס דיגיטלי המתוכנן כאמצעי חילופי דברים בין אנשים שבהם החזקת מטבעות נרשמת ומאוחסנת ברישום (הקיים בצורה של מסד נתונים ממוחשב) המשתמש קריפטוגרפיה חזקה לאבטחת רשומות עסקאות, שליטה ביצירת מטבעות נוספים ואימות העברת הבעלות על מטבע. מטבע קריפטוגרפי, או מטבע קריפטו דיגיטלי, יכול לשמש לרכישת סחורות ושירותים באמצעות רישום מקוון עם הצפנה חזקה המאבטחת עסקאות מקוונות.

מטבעות קריפטו משתמשים בשליטה מבוזרת, שלא כמו מטבעות דיגיטליים מרוכזים או מערכות בנקאות מרכזיות. מטבעות קריפטוגרפיים מתייחסים לקריפטוגרפיה המורכבת המאפשרת יצירה ועיבוד של מטבעות דיגיטליים ועסקאותיהם במערכת מבוזרת.

מטבעות המפתח של טייק אווי מוגדר כמטבע הלובש צורה של אסימון או מטבע הקיים במרשם מבוזר ומבוזר

אסימונים, מטבעות קריפטוגרפיים וסוגים אחרים של נכסים דיגיטליים שאינם ביטקוין ידועים כמטבעות קריפטו חלופיים [19] [20] [21] (לעתים מקוצר למטבעות אלט או מטבעות אלט). מטבעות קריפטוגרפיים חלופיים משמשים לעתים קרובות לתיאור מטבעות ואסימונים שנוצרו מחוץ לביטקוין.

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא פעולת השערות על תנועות המחיר של מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות CFD (חשבון מסחר) על ידי רכישה ומכירה של מטבעות בסיסיים בבורסה.

בורסות נגזרות מבוססות

המכונות מטבעות קריפטוגרפיים, העניקו לגיטימציה נוספת לביטקוין ופלטפורמות קריפטו כמו Ethereum, המציעות לבעלי מטבעות דיגיטליים ואנשים פרטיים, כמו גם רשימה הולכת וגדלה של חברות המקבלות מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום, דרך להפחית את הסיכון לשינויי מחירים במטבעות קריפטוגרפיים. מתווכים אחרים כגון Robinhood Markets Inc., Hoodo ו- Tradestation מציעים מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, ואילו צ'ארלס שוואב קורפ (שוון) ו- Fidelity מציעים גישה לעתידי ביטקוין. נגזרות מטבעות קריפטו הן עדיין שוק קטן, אך ה- CME מוסיף יותר בורסות עתידיות של מטבעות קריפטוגרפיים ממה שאפשר וסביר.

לחילופי מטבעות דיגיטליים יש יתרון נוסף של הפעלת ארנקים דיגיטליים משלהם

מה שאומר שמשתמשים יכולים לשלוח מטבעות דיגיטליים לארנק ולאחסן אסימונים בארנק המוצע על ידי הבורסה. כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מוגבלים למטבעות דיגיטליים, אך אם אתה כבר הבעלים של מטבעות דיגיטליים ויכול לרכוש מספר ביטקוין או עתידי ביטקוין, תוכל לעשות זאת עם מתווך כללי.

כשאתה פותח חשבון בבורסה

אתה יכול להעביר כסף אמיתי לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין או את'ריום. כדי להתחיל לסחור במטבע דיגיטלי, פשוט העבר ביטקוין או כל מטבע דיגיטלי אחר מהארנק הדיגיטלי האישי שלך לכתובת המתאימה בחשבון המסחר שלך.

Coinbase

הוא מקום קל לקנות, למכור ולנהל את תיק הקריפטו שלך Coinbase מספק גישה ליותר מ -4,000 מטבעות דיגיטליים. Coinbase היא פלטפורמה מיוחדת בנושא מטבעות קריפטוגרפיים המאפשרת לך לסחור במטבעות דיגיטליים כגון Bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- Bitcoin Cash. Bitmex מציעה נזילות רבה למסחר בקריפטו.

אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בבורסה

או שאתה יכול לקנות את המטבעות בעצמך. עליך להקים חשבון חליפין כדי להשקיע את כל ערך הנכס, להחזיק בעמדה ולאחסן את אסימון המטבעות בארנק שלך עד שאתה מוכן למכור. כדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, אתה צריך ארנק, אפליקציה מקוונת שמחזיקה את המטבע שלך.

עליהם להחליף מטבע אמיתי במטבעות קריפטוגרפיים

כדי לגשת לסחורות ולשירותים שחברות אלה מציעות. Binance Coin הוא מטבע קריפטוגרפי שימושי שעובד כאמצעי תשלום, ואין תשלום עבור מסחר בבורסה של Binance. יש שיעור אחיד של 29.95 $ לחודש, הכולל עמלת IRA, דמי משמורת על נכסים וגישה לפלטפורמת המסחר ItrustCapital. כל מסחר במטבעות קריפטוגרפיים מכיל עמלת עסקה נוספת של 1% בהתבסס על גודל המסחר.

צד שלישי פופולרי נוסף

הוא MetaTrader4, פלטפורמת מסחר שהופכת את מסחר בקריפטו לנגיש למתחילים, מתווכים וסוחרים מתקדמים. בנוסף לפלטפורמת המסחר הקריפטו הרגילה שלה, eToro מציעה גם פלטפורמת חילופי cryptocurrency מתקדמת בשם Etorox. הפלטפורמה נותנת לסוחרים גישה למרווחים הדוקים בפלטפורמה.

בשנת 2018

הפריחה במחירי המטבעות הקריפטוגרפיים גרמה לעליית מחירי המניות של Nvidia ו- AMD כשכורי מטבעות דיגיטליים-אנשים שמשתמשים במחשבים שלהם ליצירת נכסים דיגיטליים חדשים-קנו GPUs לשם כך. מכיכר לפייפאל, עניין המשקיעים גדל ככל שהמחירים במטבעות קריפטוגרפיים עלו, אך המסחר מעולם לא היה מקורי כמו הרעיון של בלוקצ'יין ומטבעות קריפטוגרפיים.

ארה"ב הציגה כללים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2014

כלומר מטבעות דיגיטליים נופלים תחת מטריית הבעלות. בשל אופים המבוזר של המטבעות הדיגיטליים, מנגנון קונצנזוס כללי מאפשר לבצע שינויים גדולים בקוד שעליו מבוסס האסימון או המטבע, אם כי זה משתנה בהתאם למטבע המטבע.