קניית ביטקויין

עבור ביטקוין או כל מטבע קריפטוגרפי אחר, אתה צריך בורסת מטבעות קריפטוגרפיים שבה קונים ומוכרים נפגשים תמורת דולרים או מטבעות. כאשר אתה קונה ביטקוין משירות המרת מטבע חוץ, אתה מתקשר עם חברה מוסדרת. במקרה זה, הבורסה נסחרת בשמך ואינה מספקת את הביטקוין לארנק דיגיטלי חיצוני.

הדרך הקלה והמהירה ביותר להתחיל

היא לבחור בבורסה המציעה אחסון ביטקוין מאובטח. ברגע שיש לך חשבון בבורסה, עליך להיות מסוגל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך ישנם צעדים אחרים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח אבטחה רבה יותר.

אם אתה רוצה אבטחה מירבית

תוכל לאחסן את הביטקוין שלך בארנק ביטקוין מקוון או לא מקוון לבחירתך. לקריפטו שבו אתה משתמש צריך להיות ארנק ביטקוין מובנה, או לפחות שותף מועדף שיוכל להחזיק את הביטקוין שלך. וודא שהבורסה שלך בנתה ארנק ביטקוין בפלטפורמה שלהם אם לא, אז תצטרך למצוא אחד בעצמך.

אתה יכול ללכת לכל פלטפורמת מסחר בקריפטו

כדי להמיר את הדולר האמריקאי שלך לביטקוין או למטבעות דיגיטליים אחרים. ישנם מאות בורסות קריפטו בהן תוכלו לרכוש ביטקוין אך חלק מהפופולריות ביותר הן Coinbase, Gemini ו- Octopus. בורסות רבות התומכות בביטקוין תומכות גם במטבעות קריפטוגרפיים דיגיטליים אחרים.

פלטפורמות ומקומות לרכישת ביטקוין כוללים ספקי ארנקים דיגיטליים, בורסות נקודה ריכוזיות, דלפקי OTC, שירותי החלפת OTC פרטיים המשמשים אנשים פרטיים בעלי ערך נטו, שווקים עמיתיים ואפליקציות תשלום כגון PayPal.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם אחד המקומות הקלים ביותר לרכוש ביטקוין למתחילים

והם השיטה שבה נשתמש כאן. אם אינך רוצה לעבור בורסה כדי להימנע מדמי מסחר, תוכל לסחור גם עם רוכשי ביטקוין אחרים. בורסות P2P מאפשרות לך לקנות ביטקוין ממחזיקי ביטקוין אחרים שמחזיקים במחירים משלהם.

לאחר שבחרת בבורסה ואפשרויות תשלום נלוות, תוכל לקנות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. לאחר שבחרת בבורסה, יש לך כסף בחשבון שלך ותוכל להתחיל להשקיע בביטקוין.

אם אתה משתמש בפלטפורמה כמו Coinbase או PayPal

תוכל להזין את סכום הדולרים שאתה רוצה להחליף לביטקוין, לרכוש לפי שער החליפין הנוכחי ולגבות כל עמלות. ברגע שאתה מחליט שאתה מוכן למכור את הביטקוין שלך, בצע הזמנת מכירה בבורסה שלך, בדיוק כפי שהיית עושה כשקנית את ה- BTC שלך. רוב הבורסות מציעות סוגים רבים של הזמנות, ואם תחליט למכור ביטקוין לאחר שהגעת למחיר מסוים, יהיה עליך לבצע הזמנה לביצוע.

לאחר שתממנת את חשבונך, כל שעליך לעשות הוא להמיר את הדולרים שלך לביטקוין. בשיטה זו, הביטקוין שאתה קונה מוחזק על ידי בורסת המטבעות מטעמך.

ביטקוין מאפשר לך להשתמש בארנק חיצוני במקום בבורסה

על ידי קישור חשבון בנק עם הארנק שלך, אתה יכול לקנות ולמכור ביטקוין מבלי להכניס אותו לחשבון הבנק שלך. המשמעות היא שאתה יכול לקבל ביטקוין מבלי לחכות שצד שלישי, כגון בורסה מרכזית, יאשר את העסקה.

ארנקים חמים הם ביטקוין שמאוחסן בספק חילופי או בענן מהימן וניתן לגשת אליהם באמצעות אפליקציה, מחשב, דפדפן או אינטרנט. כל בורסת מסחר שאתה מצטרף אליה מציעה ארנק ביטקוין בחינם בו ניתן לאחסן את הרכישות שלך.

קשר את ארנק הביטקוין שלך להחלפה שבחרת. השלב האחרון הוא פשוט: החליט כמה ביטקוין אתה רוצה לקנות. לדוגמה, אם אתה קונה מחבר במקום להסתפק במזומן, עליך לשקול את דמי הרשת ולשלוח את הביטקוין מחבריך "ארנקים דיגיטליים לשלך.

כפי שדנו בעבר

עלות הרכישה. ומכירת ביטקוין יכולה להשתנות ממחליף קריפטוגרפי אחד לשני. הם גובים עמלות גבוהות יותר עבור רכישה או מכירה של מטבעות קריפטוגרפיים והם יקרים יותר מאשר רק ביטקוין, כך שכדאי להשוות את המחיר שהיית משלם בבורסה מסורתית. הרעיון הוא שהמשקיעים הם מוכן לשלם כדי לקנות ביטקוין בבורסות מסורתיות תוספת ללא צורך לדאוג לגבי ארנקים ומקום אחסון.

בורסות מטבעות קריפטוגרפיים כמו Coinbase וכמה ברוקרים מסורתיים כמו רוביהוד יכולים לגרום לך להשקיע בביטקוין

מתחילים יכולים להשתמש ב- Venmo שלהם או חשבון אפליקציית מזומנים לרכישת ביטקוין ובורסות נגישות כגון Coinbase או Gemini מאפשר לך לעשות זאת תוך למידה נוספת על השקעה במטבעות קריפטוגרפיים.

כדי לקנות ביטקוין אתה צריך ארנק דיגיטלי, פרסו מסמכי זיהוי נלווים, חיבור אינטרנט מאובטח, מטבע קריפטוגרפי ומערכת תשלומים כלשהי. ארנק קר הוא הדרך הבטוחה ביותר לאחסן ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

Coinbase מאפשר לך לקנות

לאחסן ולמכור cryptocurrency (Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin ורבים אחרים) באמצעות האפליקציה והפלטפורמה הקלה והידידותית למשתמש שלו. ניתן לרכוש, למכור, לסחור ולסחור בביטקוין ב- Coinbase מה שהופך אותו לאחד מאתרי הביטקוין הידידותיים ביותר למשתמש.

רכישת ביטקוין הופכת קלה יותר מיום ליום ככל שהלגיטימיות של בורסות וארנקים גדלה

לדוגמה, בורסת מטבעות קריפטוגרפיים בעלי שם גבוה בשם Binance פרצה אלפי ביטקוין בשנת 2019. בניגוד לחשבונות מסחריים או ברוקרים, שיכולים לעלות עד 500 אלף דולר, ביטקוין והשקעות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים אינם מבוטחים מפני אבטחה, הגנת משקיעים או מניות תאגידיות. החלפה או גניבה.