קניית ריפל

במדריך זה אתן לכם סקירה כללית של Ripple Labs, החברה שעומדת מאחורי ה- Ripple cryptocurrency (XRP) והשיטות השונות לרכישת XRP. המשך לקרוא להסבר מעמיק יותר על אדוות ואפשרויות רכישה נוספות. XRP, הידועה גם בשם Ripple, צוברת תאוצה כאחת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים.

ישנן שתי דרכים לרכוש ריפל

עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב מבנק או ממיר. כמו כל מטבע קריפטוגרפי כמו אתר, אתה יכול לקנות אדוות בבורסה, וזה לא מסובך מדי. לאחר שנרשמת בבורסה, הוסף את אמצעי התשלום שלך להצעה, בין אם מדובר בחשבון בנק או בכרטיס חיוב, וקנה את התהפכות האדוות שלך.

ישנן פלטפורמות קריפטו שהופכות את זה לנגיש לשימוש ללא כרטיס החיוב או כרטיס האשראי שלך-אסימוני אדווה-כולל Coinmama

eToro, Binance ו- Coinbase. כדי לקנות Ripple באמצעות העברה בנקאית, מצא את הבורסה או המתווך המועדפים עליך התומכים באמצעי תשלום זה.

זכור שלא כל הבורסות תומכות במסחר ב- XRP, מכיוון של- SEC יש תיק מתמשך נגד ריפל. הדרך הבטוחה ביותר להשקיע במטבעות Ripple ו- XRP בארה"ב היא באמצעות מתווך מורשה כגון eToro. לפני שתוכל לרכוש Ripple, עליך לפתוח חשבון אצל מתווך קריפטוגרפי.

ישנן מספר מרכזיות שונות ש- Ripple משתמשת בהן וממליצה עליהן

אך לא כולן יוכלו להעביר USD עבור אסימוני XRP או Ripple. אתה יכול להחליף את אסימון ה- XRP שלך על פי בחירתך לאסימון שבחרת (BTC, ETH, USDT או XLM) או לשלוח אותו למטבע קריפטוגרפי נתמך ולהחליף אותו במטבע מטבע אחר כמו USDT. בעת בחירת האפשרות להשתמש, וודא שאתה יודע איזו אפשרות מתאימה לך ביותר. אם ברצונך להעביר בדולר, השתמש בשיטת העברת המטבעות הקריפטוגרפיים (ביטקוין, אתריום או XRP) לאסימון ריפל.

החיסרון בקניית Ripple בדרך זו

הוא שאתה גובה עמלות עסקה חוזרות בבורסה הן עבור BTC והן ב- XRP. אם אתה משקיע לטווח ארוך, ייתכן שיהיה לך מטבע קריפטוגרפי בו תוכל לרכוש ולמכור מטבעות XRP. לדוגמה, עבור סוג רכישה זה, עליך לשלוח לבורסה המשתמשת ב- BTC לרכישת XRP, ולאחר מכן להנפיק את ה- BTC המוחזק שם אם אתה קונה פיאט עם נכס קריפטו אחר.

כדי לקנות Ripple (XRP) עם ביטקוין, צור חשבון בבורסה לזוג XRP / BTC. צור חשבון עם הבורסה שבה אתה משתמש לרכישת ביטקוין אם הבורסה אינה תומכת ב- XRP. ברגע שיש לך חשבון בבורסה, אתה יכול לקנות ביטקוין ולשלוח אותו כזוג XRP ו- BTC אל הבורסה.

Coinbase נחשב לבורסת ה- XRP הטובה ביותר

אך קראקן מאפשרת גם ללקוחותיה לרכוש XRP ומרטש בדולר. כדי לקנות Ripple, עליך להחזיק את הביטקוין שלך בחשבון Coinbase שלך לפני שתוכל לקנות XRP. לאחר שהכסף שלך הועבר ל- Bitstamp, לחץ על השוק שברצונך להחליף כדי לקנות Ripple במזומן ולאחר מכן לחץ על שוק XRP USD.

הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישת מטבעות קריפטול של אדווה תלויה במקום מגוריך ולאיזה בורסה יש לך גישה

דבר אחד שיכול לעזור הוא לבדוק ביקורות מקוונות כדי למצוא את המקום הטוב ביותר לרכוש ולהחליף עבורך מטבעות ריפל. למרות שלא לכל בורסות המטבעות יש Ripple, יש רשימה כבדה של בורסות מומלצות להציע לך את הפתרון שלך.

אדווה

היא פלטפורמת עיבוד תשלומים המאפשרת עסקאות גלובליות שהן מטבעות, XRP. בנקים וחברות פיננסיות אחרות יכולות להשתמש ב- XRP כדי להעביר כסף מבלי שתצטרך לממן מראש חשבונות במדינות אחרות או לשלם דמי מט"ח גדולים. העברות בנקאיות הן הדרך הזולה ביותר לקנות Ripple או XRP, אך הן גם האיטיות ביותר.

חשוב לציין כי אדווה

היא החברה שעומדת מאחורי מטבעות XRP, וזו הסיבה שרוב האנשים קוראים לה אדווה. אדווה היא לא מטבע או מטבע כמו XRP. XRP נוצר כמטבע המקומי לפרוטוקול התשלומים Ripple, הפועל ב- Ripple.net, רשת הבורסה שלה המשמשת להסדר, החלפת נכסים והעברות בנקאיות.

בדצמבר תבעה רשות ניירות הערך האמריקאית את ריפל על כך שלכאורה מכרה 1.3 מיליארד דולר בניירות ערך שהתחפשו לאסימוני XRP

כתוצאה מתביעת SEC, כמה בורסות קריפטו מובילות הורידו את ה- XRP מהבורסה. בינתיים, משפט מול ה- SEC על הפרות לכאורה של חוקי ניירות ערך (ראה מבחן האווי לחוק סודיות הבנקים (BSA)) אילץ מספר רב של בורסות להסיר את XRP מהבורסה, וגרם למוניטין שלה ולערך לרדת בתהליך. .

Coinbase השעה את המסחר ב- XRP ב -19 בינואר לאחר שהרשות לניירות ערך והחלפה (SEC) האשימה את Ripple Labs

האנשים שעומדים מאחורי XRP, כיספו רווחים של יותר מ -1.3 מיליארד דולר בכך שהציעו נכסים דיגיטליים כניירות ערך שאינם רשומים ב- SEC. לאור תביעת ה- SEC נגד ריפל, Coinbase הסירה את XRP מארסנל המטבעות הקריפטוגרפיים שלה. כמה בורסות קריפטו אמריקאיות ואירופאיות הפסיקו באותה עת גם את המסחר באדוות, כלומר ייתכן שיהיו בעיות נזילות אם תקנו או תמכרו XRP באותו זמן.

מהלכי המחיר האחרונים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים אינם מעודדים עבור משקיעים מנוסים המחפשים הזדמנות מצוינת לרכוש ריפל כאשר מחיר ה- XRP נמוך

אם אתה משתמש ב- Ripple כמטבע המטבע הבסיסי שלך, תוכל להתחיל להמיר את Ripple Stablecoin למטבע דולר אם אתה חושב שמחירו של Ripple הגיע לשיאו.