1 btc to ils

תיאוריה אחת, הנתמכת על ידי קית 'ורינג מ- Cointelegraph Markets, מצביעה על כך שהכורים עמדו בירידות מחירי ביטקוין של עד 3,700% בחודש ונצברו כדי לפצות על ירידת הרווחים לאחר שהפרס של המכרה הופחת למחצית ל -6.25 BTC לחסימה במאי. בשלב זה, כורי הביטקוין נתמכים בדמי עסקה קטנים רבים. ההערכה היא כי הביטקוין יהיה במחזור עד שנת 2140, כלומר הכרייה תשחרר מטבעות חדשים וכורים יסתמכו שוב על דמי העסקה.

כמו בכל מטבע

ערך הביטקוין מגיע מאנשים שמוכנים לקבל אותם כאמצעי תשלום. בניגוד לשערי החליפין שנקבעו למטבעות, ערך הביטקוין משתנה בהתאם להיצע ולביקוש. המחיר של מטבעות קריפטוגרפיים הוא תנודתי ביותר, כלומר כל מי שמבין כמה ביטקוין יכול להשתנות תוך דקות.

ביטקוין

הוא שם נרדף לקריפטו בהרבה מובנים, כלומר אתה יכול לקנות ולמכור אותו בבורסה של מטבעות קריפטוגרפיים בכסף פיאט או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. עם זאת, ישנם מקרים בהם למדינות ולבורסות שונות יש מחירים שונים, כך שתוכל להבין כמה bitcoin עובד באדם או במקום אחד.

ביטקוין

הוא מטבע מבוזר מבוזר המתואר במאמר לבן משנת 2008 על ידי אדם או קבוצה תחת כינוי סאטושי נקאמוטו. ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי, נכס דיגיטלי המתפקד כאמצעי חליפין באמצעות הצפנה ונשלט על ידי יצירתו וניהולו ולא באמצעות רשויות מרכזיות. זהו גם מטבע דיגיטלי מבוזר שניתן לקנות ולמכור בבורסה ללא מתווך כמו בנק.

Satoshi הוא שמו של Satoshi Nakamoto, יוצר הפרוטוקול של הבלוקצ'יין שעליו הביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי. למרות שהרעיון דומה לסוגי המטבעות האלקטרוניים המבוזרים שקדמו ל- BTC, הביטקוין נבדל בכך שהוא הקריפטו הראשון שהופעל בפועל.

הוא מאורגן ברשת המכונה blockchain, מרשם מקוון המתעד את כל העסקאות ומחירי הביטקוין במקום אחד. קיימות בורסות ביטקוין המאפשרות לאנשים לבצע עסקאות. זה דורש להפקיד דולרים, לירות שטר ומטבעות תומכים אחרים בחשבון של בורסת ביטקוין, שאחריה יש כספים לרכוש או למכור ביטקוין ולהמיר אותם למטבעות אחרים.

עסקאות הנקראות ביחידות משנה ביטקוין קטנות יותר כגון ביטים (1,000,000 סיביות = 1 ביטקוין) לעולם אינן מוגבלות

משקיעים עם ארנק ביטקוין התומכים במטבע החדש יכולים לראות את אחזקותיהם כפולות כאשר מתווספת למטבע יחידת מזומנים של ביטקוין.

כל שש שעות פועלות בו זמנית שתי רשתות ביטקוין

לכל אחת גרסה משלה של היסטוריית העסקות. ניתן לחלק את הביטקוין ליחידות קטנות יותר כדי לפשט ולהקל על עסקאות קטנות יותר. על שווי עסקת הביטקוין הראשונה ניהל משא ומתן בפורומים בודדים של ביטקוין, ועסקה בולטת אחת הייתה 10,000 BTC, שקנתה שתי פיצות שסופקו על ידי Papa John's.

בימים הראשונים של הביטקוין, כל אחד יכול למצוא בלוק חדש עם מעבד המחשב שלו. אף אחד לא שולט בבלוקים בבלוקצ'יין, המבוזר על פני מחשבים, אבל ארנק הביטקוין הוא מה שאתה מקבל כשאתה קונה ביטקוין.

כדי שעסקה תתווסף לבלוקצ'יין הביטקוין בבלוק, היא צריכה להיות מאומתת על ידי רוב בעלי הביטקוין ומשתמש בקוד ייחודי לזיהוי ארנק המשתמש כך שהעסקה תתאים לדפוס ההצפנה הנכון. בגלל האקראיות הסטטיסטית הזו, לא נדרש קוד אימות של blockchain לכל עסקה, מה שמפחית את הסיכון לעסקת ביטקוין במרמה.

כורי הביטקוין מעבדים עסקאות לאבטחת הרשת באמצעות חומרה מיוחדת ואיסוף ביטקוין חדש בתמורה

אנשים בוחרים ב- Bitcoins באמצעות תהליך שנקרא הוכחת עבודה, הכולל מחשבים הפותרים חידות מתמטיות כדי לאמת עסקאות. כריית ביטקוין רווחית לכורים לפי שיעור החשיש הנוכחי ומחיר הביטקוין.

אתה יכול להשתמש בביטקוין לביצוע רכישות מקוונות

אך מספר הספקים המקבלים ביטקוין מוגבל מאוד. במדינות המקבלות ביטקוין, אתה יכול לקנות מזון ובגדים כאילו היית במטבע מקומי. מי שטרם גילה את השימוש במחשב משלו יכול לקנות ולמכור ביטקוין במחירו ורוצה למכור אותו בבורסות מקוונות כמו Coinbase ו- LocalBitcoins.

גורמים אלה סייעו לבסס את הביטקוין כמטבע

אך אינם מסבירים את צמיחת המחירים המעריכים שלו או את הערעור הייחודי שלו כחנות ערך. אנשים מאמינים כי הביטקוין יהיה שווה יותר ממה שהוא היום יום אחד, מה שיגרום לביקושם לביטקוין ולערכו להמשיך ולעלות, בדומה לזה של זהב. נכון לעכשיו, הביטקוין הוא הזהב הדיגיטלי של Ethereum, המטבע הקריפטו הגדול ביותר לפי שווי שוק, שהוא גבוה פי שניים מנפט.

כתובות ביטקוין (BTC) המחזיקות 1 BTC יכולות לעלות עד 800,000 לכל היותר

ויש אנשים שמחזיקים במטבעות שלמות. בבורסת ביטקוין, 1 BTC עבר את רף 13,500 $, כמעט פי שניים מהשווי בשוק הבינלאומי. כמובן, מיעוט מכורי הביטקוין והבורסות אומרים שהם תומכים בביטקוין קאש.

בנוסף לעיבוד עסקאות עם כוח מחשוב וחומרה מיוחדת

הרוויח פרסים עבור שירותי ביטקוין. אם העסקה שלך כלולה באחד הבלוקים האלה, היא תמשיך להיקבר בתוך הבלוק עד שתאוחד בקונצנזוס של רשת הביטקוין, ותקבל הפחתה בסיכון של עסקאות הפוכות.