bitcoin to ils

אתה יכול גם לקנות ביטקוין עם גישה ליותר מעשרה מטבעות דיגיטליים אחרים, תכונה שברוקרים אחרים ברשימה זו אינם מציעים. ביטקוין ואתר הם המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר, אך ישנם מטבעות קריפטו רבים ושונים, ומיוצרים חדשים מדי יום. כגרסה מבוזרת של מזומנים דיגיטליים, ישנן כמה דרכים שונות לקנות ביטקוין.

ביטקוין

הוא נכס דיגיטלי שנועד לתפקד כמטבע עסקאות של עמית לעמית. זהו מטבע דיגיטלי ייחודי, או cryptocurrency, המספק דרך לשלם על דברים שכבר קיימים. ביטקוין הוא גם מטבע דיגיטלי שאינו קשור לבנק או ממשלה ומאפשר למשתמשים להוציא כסף באופן אנונימי.

ביטקוין

הוא מטבע דיגיטלי מבוזר שניתן לקנות ולמכור בבורסה ללא מתווכים כגון בנק. הביטקוין משתמש ברשת מחשבים מבוזרת לניהול רישום מבוזר בשם blockchain כדי לעקוב אחר עסקאות ומטבעות. ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי מבוזר ללא בנק מרכזי או מנהל יחיד ויכול להיות מועבר ברשת הביטקוין ממשתמש למשתמש ומעמית לעמית ללא צורך במתווך.

עסקאות מועברות דרך רשת הביטקוין על ידי כורים שאוגדים אוסף גדול של עסקאות לבלוקים שמשלימים חישובים קריפטוגרפיים שקשה לייצר אך קל לאמת אותם

הכורה הראשון ששחרר את הבלוק הבא שולח אותו לרשת, ואם יתברר שזה תקין, הוא מתווסף לבלוקצ'יין. כורים מצליחים שמוצאים בלוקים חדשים רשאים לעשות זאת, ושאר הרשת מתגמלת אותם בדמי עסקת ביטקוין.

הרוב המכריע של עסקאות הביטקוין מתבצעות בבורסות קריפטו, אך חלקן משמשות גם בעסקאות עם סוחרים. ההערכה היא כי עד 2140 כל הביטקוינים יהיו במחזור, כלומר הכרייה תשחרר מטבעות חדשים והכורים יהיו פחות תלויים בדמי העסקה.

ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים מתפקדים באופן שונה מזה של מטבע הפיאט, שהיא מערכת בנקאית ריכוזית שבה מטבע משוחרר בשיעור דומה לגידול הסחורות-מערכת שנועדה לשמור על יציבות המחירים.

כאשר צמתים ברשת מאמתים עסקה ומוסיפים אותה לעותק של הבלוקצ'יין של הביטקוין

שידור נוסף לכל הצמתים האחרים. לכל מחשב שמריץ את הבלוקצ'יין יש את אותה רשימה של חסימות עסקאות, וכל מי שרואה בלוק חדש מלא בעסקת ביטקוין חדשה הוא מי שבגד במערכת.

כדי שעסקה תתווסף לבלוקצ'יין הביטקוין בבלוק היא חייבת להיות מאומתת על ידי רוב בעלי הביטקוין ומשתמש בקוד ייחודי כדי לזהות את ארנק המשתמש ולאמת שהעסקה תואמת את תבנית ההצפנה הנכונה. . בשל האקראיות הסטטיסטית של הבלוקצ'יין, אין צורך בקוד אימות לכל עסקה, מה שמפחית את הסיכון לעסקת ביטקוין במרמה.

כריית הביטקוין מוסיפה עסקאות חדשות לבלוקצ'יין הביטקוין. הביטקוין הפך להיות כל כך פופולרי עד שבממוצע, יותר מ -300,000 עסקאות מתבצעות מדי יום, על פי אתר ארנק הביטקוין Blockchain.info.

ביטקוין היה אחד המטבעות הדיגיטליים הראשונים שהשתמשו בטכנולוגיית peer-to-peer

כדי לאפשר תשלום מיידי. בניגוד לזהב, לא צריך ללכת לחנות כדי לסחור בביטקוין; אתה יכול לקנות ולהחזיק אותו באינטרנט. ישנן מספר רב של חילופי cryptocurrency בהם אנשים יכולים להחליף עסקאות פנים אל פנים ופלטפורמות תקשורת המאפשרות לעסקים קטנים לקבל ביטקוין.

למרות שיש אלפי מטבעות קריפטו שונים הטוענים כי הם עונים על צרכים והזדמנויות שאינם מסופקים

מומחים ממליצים להשאיר את השקעות הקריפטו שלך עם שני המטבעות החשובים ביותר: ביטקוין ואת'ריום. למרות שלאתראום יש שימושים ייחודיים ייחודיים שאין לביטקוין, זה לא אומר שמובטח לו לשמור או להעלות את ערכו. משקיעים אמריקאים המחפשים ביטקוין או חשיפה דומה צריכים לשקול תעודות סל של blockchain שמשקיעות בטכנולוגיה התומכת במטבעות קריפטוגרפיים.

אחת הסיבות העיקריות לצמיחת המטבעות הדיגיטליים היא לפעול כחלופה לכסף מקומי ולסחורות מסורתיות כמו זהב, וזה מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין.

למרות שרשויות אכיפת החוק סגרו מטבעות קריפטו לא חוקיים

תוכנות כופר ושווקים מקוונים בלתי חוקיים, ברור שממשלת ארה"ב עדיין מחזיקה כמויות גדולות של ביטקוין, אתריום ועוד מטבעות קריפטוגרפיים. בורסות ביטקוין נפרצו ונגנבו במספר מקרים מתוקשרים וכן בשירותים המאחסנים מטבעות דיגיטליים בשם הלקוחות. הממשלה החכירה פלטפורמת אחסון מטבעות קריפטוגרפיים קטנה בשם Anchorage Digital Store, שמכרה מטבעות קריפטוגרפיים שפג תוקפם בשווי מיליארדי דולרים, כולל ביטקוין ואת'רום.

המחיר של ביטקוין ירד ביום רביעי ב -30% לאחר שהתאחדות הבנקאות בסין הזהירה את הבנקים החברים מפני הסיכונים של מטבע דיגיטלי. אמצעים אלה סייעו להעלות את מחיר הביטקוין לאחר שמאסק קידם מטבע דיגיטלי נוסף, Dogecoin, שגם הוא הרוויח ערך.